Pomysły na fryzury ślubne – ozdoby z żywych kwiatów

Pomysły na fryzury ślubne – ozdoby z żywych kwiatów

Dokonałaś już wyboru fryzury ślubnej, ale chciałabyś ją jakoś upiększyć? Nie wiesz jak to zrobić? Wybór jest duży, a decyzja trudna. Warto jest wiedzieć, że jedną z najpiękniejszy ozdób stanowią żywe kwiaty.

Postaw na naturalność

Kwiaty wszystkim kojarzą się z naturalnością. Niedawno pojawiła się moda polegająca na ozdabianiu fryzur żywymi kwiatami. Nie da się ukryć, że kwiatowe stroiki stanowią piękną ozdobę. Jest delikatna i naturalna. Pasuje w zasadzie do każdego rodzaju fryzur. Nie ważne, czy są to włosy rozpuszczone, czy spięte. Kwiaty dodają uroku praktycznie każdemu uczesaniu. Ich niekwestionowaną zaletą jest naturalność. Nic dziwnego, że w ostatnim czasie stały się tak bardzo popularne.

Czy ozdobę z kwiatów można wykonać samemu?

Oczywiście istnieje taka możliwość. Tylko czy na pewno jest to dobre rozwiązanie? Może wydawać się, że wpięcie kwiatu we włosy nie jest skomplikowaną czynnością. Nic bardziej mylnego. Stroik z kwiatów powinien być odpowiednio przygotowany. Musi zostać solidnie wykonany – tak, aby nie rozpadł się już po pierwszych tańcach. Koszt zakupu stroiku z kwiatów jest stosunkowo niewielki. W szczególności jeśli jego cenę porównujemy z kosztem zakupu biżuterii.

Kiedy zamówić stroik z kwiatów?

Stroik z kwiatów należy zamówić razem z wiązanką i butonierką. Dobrze jest, gdy kolorystycznie pasuje do wiązanki. Stroik trzeba odebrać w takim terminie, aby można było zabrać go ze sobą do salonu fryzjerskiego. W końcu to właśnie fryzjer będzie odpowiedzialny za wpięcie kwiatów we włosy. Nie jest jednak powiedziane, że nie możemy tego zrobić sami.

Trwałość ozdoby z kwiatów

Masz wątpliwości, czy zakupić ozdobę do włosów wykonaną z kwiatów? Boisz się, że będzie nietrwała? Prawda jest taka, że nie masz się czego obawiać. Stroik z kwiatów wykonany przez florystkę jest bardzo trwały. Można spokojnie przetańczyć w nim całą noc. Na pewno nic się nie stanie.

Comments are closed.