Pomysły na fryzury ślubne – włosy rozpuszczone

Pomysły na fryzury ślubne – włosy rozpuszczone

W modzie ślubnej panuje wiele, różnych trendów. Nie ma jednego, określonego kierunku. Tak samo jest z fryzurami. Na topie są koki, fale i loki, włosy rozpuszczone. Wszystko jednak zależy od gustu przyszłej Panny Młodej.

Włosy rozpuszczone

Włosy rozpuszczone były, są i zapewne jeszcze długą będą w modzie. Jest to jedna z najmodniejszych fryzur. Przyczyna jest prosta. Uzyskany efekt jest niesamowity. Jeśli więc masz długie i zadbane włosy to powinnaś zastanowić się nad właśnie taką fryzurą ślubną. Należy jednak pamiętać, że tutaj szczególnie ważne jest, aby włosy były zadbane. Zniszczone i suche nie będą wyglądać zbyt ładnie. Jeśli masz problem z włosami, a planujesz właśnie taką fryzurę – powinnaś zastanowić się na kuracją odnawiającą. Na pewno pomoże włosom odzyskać blask.

Z ozdobą

Rozpuszczone włosy warto jest ozdobić. Może to być sztuczna biżuteria tak jak spinka czy broszka. Takie ozdoby na pewno upiększą fryzurę. Warto jest również zastanowić się nad strojeniem żywymi kwiatami. Dodają one niesamowitego uroku fryzurom ślubnym. Są również stosunkowo niedrogie. Swą naturalnością dopełnią piękno fryzury. Oczekiwany efekt na pewno zostanie uzyskany.

Z welonem czy bez?

Welon to element tradycyjnego stroju Panny Młodej. Teraz jednak odchodzi w zapomnienie. Panny Młode wolą zakładać woalki, czepki koronkowe czy opaski. Do włosów rozpuszczonych welon nieszczególnie pasuje. Ponadto może zakryć fryzurę. Lepiej jest z niego zrezygnować na rzecz innego nakrycia głowy. Czasami wystarczy po prostu przystroić fryzurę wybraną ozdobą i nie stosować żadnych dodatkowych nakryć.

Koszt stylizacji

Koszt uczesania włosów rozpuszczonych jest podobny jak przy innych fryzurach. Fakt, że są to włosy rozpuszczone wcale nie oznacza, że jest przy nich mało pracy. Trzeba je odpowiednio ułożyć, wymodelować, utrwalić. Wbrew pozorom pracy jest dużo. Należy również liczyć się z dodatkowymi kosztami. W szczególności jeśli będzie konieczne wykonanie zabiegu regenerującego zniszczone włosy.

Comments are closed.