Wybieramy buty do ślubu dla Panny Młodej!

Wybieramy buty do ślubu dla Panny Młodej!

Buty do ślubu wbrew pozorom to zadanie wcale nie będzie należało do łatwych. Dlaczego? Nie da się bowiem ukryć, że to obuwie na wyjątkową okazję musi być jednocześnie piękne (wszak żadna kobieta nie chce pójść w butach, które nie wyglądają zjawiskowo), ale i ponadprzeciętnie wygodne. Wszak każdą Pannę Młodą czeka wiele godzin chodzenia i tańce aż do białego rana. Jakie modele warto zatem wybrać, by spełniły one swoje zadanie w 100%?

Kupujemy idealne buty do ślubu!

Warto pamiętać o tym, iż nie można pozostawiać owego zakupu na ostatnią chwilę. Dlaczego? W butach kupionych na dzień ślubu warto byłoby pochodzić bowiem trochę po domu, by sprawdzić, czy przypadkiem nie cisną, nie męczą stóp, nie sprawiają, że zamiast wesołego, szczerego uśmiechu ma się okazję skrzywić się z bólu.

Muszą być one rzecz jasna dobrane do całości stylizacji, jednak przestrzegamy przez czuciem się zobowiązaną do zakupu ultrawysokich szpilek – te bowiem raczej nigdy nie należą do wygodnych i komfortowych. Lepiej kupić model na niższym słupku i czuć się w nim perfekcyjnie! Czasami Panny Młode decydują się nawet na pięknie zdobione baleriny – takie rozwiązanie też wchodzi w grę.
Przestrzegamy natomiast przed kupowaniem modeli, które nie są wykonane z materiałów wysokiej jakości, warto zainwestować, by potem móc założyć buty do ślubu niejeden raz. Najlepszym rozwiązaniem okażą się być tu skóra naturalne, która świetnie przystosowuje się do kształtu stopy, jest trwała, a ponadto odporna na zabrudzenia.

Buty do ślubu czy tylko białe?

Okazuje się, że Panny Młode w Polsce coraz częściej odchodzą od klasycznej bieli i bardzo konwencjonalnego kroju rodem z pierwszej komunii na rzecz butów ślubnych kompletnie innego typu – co bardzo nas cieszy. Teraz sporym powodzeniem cieszą się na przykład stylowe modele wysadzane kamykami, całe zrobione z brokatu, kolorowe (na przykład bordowe, szare czy też niezwykle modnej barwy pudrowego różu) – naprawdę jest w czym wybierać!

A w poszukiwaniu dalszych informacji na temat idealnych butów ślubnych (i nie tylko) zapraszamy serdecznie na www.towesele.pl. To kopalnia pomysłów!

Comments are closed.